طراحی سایت

افزایش بازدید سایت با استفاده از جلوه‌های تصویری

افزایش بازدید سایت با استفاده از جلوه‌های تصویری

استفاده از جلوه‌های تصویری در سایت یکی از قوانین پایه و اساسی برای افزایش بازدید سایت است که در این مقاله به ارائه نکاتی در رابطه با آن خواهیم پرداخت.

 

فضای سفید خالی

بر خلاف تصور نادرست بسیاری از کسب‌و‌کارهای غیر‌حرفه‌ای و کوچک، فضاهای خالی موجود در سایت، نقش مهمی در حفظ تعادل و هماهنگی متون با جلوه‌های تصویری دارد و گاهی اوقات پر‌کردن فضای خالی با یک تصویر به جای آنکه منفعتی برای شما داشته باشد باعث به‌هم‌ریختگی سایت می‌شود.

 

استفاده از تصویرهای با‌کیفیت

هر چند گرافیک نقش مهمی در افزایش بازدید سایت دارد، اما استفاده بیش از حد آن، ممکن است نتیجه‌ی معکوس داشته باشد. هدف اصلی استفاده از جلوه‌های تصویری در سایت پر‌کردن صفحات با تصاویر نیست، بلکه این جلوه‌ها نقش مکمل برای سایت دارند.

یک یا دو عدد عکس مناسب با کنتراست، وضوح بالا و رنگ مناسب (پررنگ)، بهتر از پر‌کردن سایت با عکسهای مختلف می باشد. تصاویر کم‌رنگ و نامناسب، یا به راحتی با زمینه ترکیب میشوند و یا صفحات را به هم ریخته‌تر نشان می‌دهند. پیدا کردن تصاویر مناسب ممکن است وقتگیر باشد اما با قرار گرفتن در وب‌سایت، به محتوا اهمیت می‌بخشد که این امر رضایت کاربران را در پی خواهد داشت.

 

استفاده از گرافیک

اثرات مثبت به کارگیری اصول درست تایپوگرافی و جلوه‌های متنی میتواند به خوبی استفاده از جلوه‌های تصویری در سایت باشد؛ و یا حتی بهتر؛ که این امر بستگی به نوع سایت شما دارد.

به عنوان مثال اگر طراحی سایت شما ظریف و سنتی است، استفاده از عناصرهای گرافیکی می‌تواند به عملکرد صفحات سایت، فرم و چارچوب مناسبی ببخشد.

 

مرتبط بودن تصاویر با مطالب

قرار دادن تصاویری که مرتبط با محتوای سایت باشد در جلب توجه کاربر نقش بسیار مهمی دارد. زیرا پراکندگی میان مطالب و تصاویر مورد استفاده در سایت باعث افزایش Bounce Rate می شود.

برای آن که بتوانیم مفهوم و پیام اصلی سایت را به درستی انتقال دهیم، باید متن‌ها، فضاهای خالی و جلوه‌های تصویری را با دقت با هم ترکیب، و بر اساس آن صفحات را طراحی نماییم.

انواع کارت های مجازی و فیزیکی بین المللیاگر شما هم زیاد به خارج از کشور سفر می‌کنید یا از وب‌سایت‌های خارجی خرید می‌کنید بهتر است به فکر تهیه‌ یک کارت بانکی بین‌المللی باشید. از آنجایی که پول نقد هم امنیت پایینی دارد و هم حمل آن برای افراد دردسر آفرین است، شما هم می‌توانید …

افتتاح حساب گوگل ادوردزتیم OrderPay ارائه دهنده راهکارهای بین المللی، پرداخت هزینه های گوگل ادز، پرداخت پی پال، خدمات مسترکارت و ویزا کارت، پرداخت هزینه های دانشجویی، پرداخت مراکز اقامتی

پولدار شدن با بیت کوین در ۱۳ گامامروزه هر شخصی با استفاده از کامپیوتر یا وسیله ای که در اختیار دارد در موقعیتی قرار گرفته است که می تواند طلای دیجیتال امروز را به دست بیاورد، در این مقاله سعی می کنیم بحث تقریبا کاملی داشته باشیم …

درباره نویسنده

علی جلیل پور

مدیر تیم دیجیتال مارکتینگ ایده پرداز و استارت آپ OrderPay و علاقمند به کسب و کارهای اینترنتی هستم.

افزودن نظر

برای ارسال نظر کلیک کنید