استارت آپ

دعوت به مشارکت در پیاده سازی کسب و کار آنلاین

دعوت به مشارکت در پیاده سازی کسب و کار آنلاین

با گسترش روز‌افزون فناوری اطلاعات و ارتباطات و تغییر ماهیت کسب‌و‌کارها، بسیاری از شرکت‌ها و حتی افراد به دنبال پیاده سازی یک کسب و کار آنلاین و به عبارتی شروع یک استارت‌آپ هستند.

راه اندازی یک استارت‌آپ بر بستر وب یا موبایل نیازمندی‌های فراوانی دارد که در جای خود نیازمند بحث و بررسی فراوان است. از داشتن یک ایده‌ی درست گرفته تا تأمین مالی نیروی کار درگیر با پروژه همگی حاکی از این است که برخلاف ظاهر جذاب و فریبنده آن، راه اندازی کسب و کار آنلاین امری آسان نبوده و در کنار جذابیت‌های آن، دشواری‌های بی‌شماری نیز دارد.

تیم دیجیتال مارکتینگ ایده پرداز با آگاهی از نیاز و شوق بسیاری از افراد به پیاده سازی یک ایده مبتنی بر وب از مدتها پیش بر روی پیاده‌سازی چند مورد کسب و کار آنلاین فعالیت مینماید و در این مدت توانسته چند طرح کسب و کار را از نظر فنی اجرائی نماید که دو مورد به بهره‌برداری رسیده‌ و در حال حاضر توسط تیم های خوبی در مرحله گسترش بازار میباشد.

برای اجرای یک از طرحهای آماده شده، از دوستان خلاق و علاقمند به کسب درآمد اینترنتی دعوت مینماید تا در اجرای این طرح مشارکت نمایند.

داشتن خلاقیت و تعهد به انجام کارها بر طبق برنامه زمانبندی شده، پشتکار و جدیت شرط اساسی برای همکاری میباشد، نیازی به سرمایه گذاری از جانب مشارکت کننده نمیباشد، کسب درآمد درازمدت را گارانتی میکنیم.

تمامی تجهیزات لازم را فراهم کرده‌ایم و در صورت نیاز مکان فعالیت را هم فراهم میکنیم.

مهارت در زمینه خاصی لازم نیست فقط کافیست یادگیرنده خوبی باشد، تمامی موارد لازم توسط تیم ما آموزش داده خواهد شد..

تا زمان رسیدن به درآمد آنلاین هم حامی مالی ایشان خواهیم بود به شرط اثبات صداقت در انجام کارها

دعوت به مشارکت در پیاده سازی کسب و کار آنلاین

اگر شما هم قصد دارید مدیر کسب و کار آنلاین باشید

ما آمادگی شنیدن ایده ها و درخواست‌های شما را از طریق شماره تماس های 04133250011 و ایمیل [email protected] را داریم.

 

 

افتتاح حساب گوگل ادوردزتیم OrderPay ارائه دهنده راهکارهای بین المللی، پرداخت هزینه های گوگل ادز، پرداخت پی پال، خدمات مسترکارت و ویزا کارت، پرداخت هزینه های دانشجویی، پرداخت مراکز اقامتی

پولدار شدن با بیت کوین در ۱۳ گامامروزه هر شخصی با استفاده از کامپیوتر یا وسیله ای که در اختیار دارد در موقعیتی قرار گرفته است که می تواند طلای دیجیتال امروز را به دست بیاورد، در این مقاله سعی می کنیم بحث تقریبا کاملی داشته باشیم …

انواع کارت های مجازی و فیزیکی بین المللیاگر شما هم زیاد به خارج از کشور سفر می‌کنید یا از وب‌سایت‌های خارجی خرید می‌کنید بهتر است به فکر تهیه‌ یک کارت بانکی بین‌المللی باشید. از آنجایی که پول نقد هم امنیت پایینی دارد و هم حمل آن برای افراد دردسر آفرین است، شما هم می‌توانید …

درباره نویسنده

علی جلیل پور

مدیر تیم دیجیتال مارکتینگ ایده پرداز و استارت آپ OrderPay و علاقمند به کسب و کارهای اینترنتی هستم.

افزودن نظر

برای ارسال نظر کلیک کنید