تازه‌های فناوری اطلاعات

رايانه لوحي با قلم هوشمند

شركت جنيوس، رايانه لوحي جديدي با نام G-Pen F509 وارد بازار كرده كه مي‌تواند با رايانه‌هاي پيشرفته امروزي به‌خصوص iPad اپل برابري كند.

اين رايانه لوحي يك نمايشگر لمسي 5.25 در 8.75 سانتي‌متري دارد و به يك قلم ويژه مجهز شده است تا شما به راحتي بتوانيد از برنامه‌هاي داخلي آن استفاده كنيد.
اين رايانه به گونه‌اي ساخته شده است كه كاربران به راحتي مي‌توانند سيستم‌عامل روي آن را تغيير دهند و هر يك از دو سيستم‌عامل ويندوز يا Mac را روي آن نصب كنند.
رايانه لوحي G-Pen F509 به 26 كليد ويژه و ميان‌بر مجهز شده است كه كاربر با فشردن هر يك از آنها، به صورت مستقيم وارد برنامه مورد نظر خود مي‌شود.
دو كليد ويژه‌اي كه روي قلم F509 قرار گرفته‌اند، مانند كليدهاي چپ و راست موشواره عمل مي‌كنند تا شما براي استفاده از برنامه‌ها دچار مشكل نشويد.
قرار است در آينده نزديك اين رايانه وارد بازار منطقه آسياي پسيفيك شود و پس از مدتي در اختيار سراسر كاربران در جهان قرار گيرد.

منبع: itc.itmavara.com

 

افتتاح حساب گوگل ادوردزتیم OrderPay ارائه دهنده راهکارهای بین المللی، پرداخت هزینه های گوگل ادز، پرداخت پی پال، خدمات مسترکارت و ویزا کارت، پرداخت هزینه های دانشجویی، پرداخت مراکز اقامتی

پولدار شدن با بیت کوین در ۱۳ گامامروزه هر شخصی با استفاده از کامپیوتر یا وسیله ای که در اختیار دارد در موقعیتی قرار گرفته است که می تواند طلای دیجیتال امروز را به دست بیاورد، در این مقاله سعی می کنیم بحث تقریبا کاملی داشته باشیم …

انواع کارت های مجازی و فیزیکی بین المللیاگر شما هم زیاد به خارج از کشور سفر می‌کنید یا از وب‌سایت‌های خارجی خرید می‌کنید بهتر است به فکر تهیه‌ یک کارت بانکی بین‌المللی باشید. از آنجایی که پول نقد هم امنیت پایینی دارد و هم حمل آن برای افراد دردسر آفرین است، شما هم می‌توانید …

درباره نویسنده

علی جلیل پور

مدیر تیم دیجیتال مارکتینگ ایده پرداز و استارت آپ OrderPay و علاقمند به کسب و کارهای اینترنتی هستم.

افزودن نظر

برای ارسال نظر کلیک کنید