تازه‌های فناوری اطلاعات

رايانه لوحي با قلم هوشمند

شركت جنيوس، رايانه لوحي جديدي با نام G-Pen F509 وارد بازار كرده كه مي‌تواند با رايانه‌هاي پيشرفته امروزي به‌خصوص iPad اپل برابري كند.

اين رايانه لوحي يك نمايشگر لمسي 5.25 در 8.75 سانتي‌متري دارد و به يك قلم ويژه مجهز شده است تا شما به راحتي بتوانيد از برنامه‌هاي داخلي آن استفاده كنيد.
اين رايانه به گونه‌اي ساخته شده است كه كاربران به راحتي مي‌توانند سيستم‌عامل روي آن را تغيير دهند و هر يك از دو سيستم‌عامل ويندوز يا Mac را روي آن نصب كنند.
رايانه لوحي G-Pen F509 به 26 كليد ويژه و ميان‌بر مجهز شده است كه كاربر با فشردن هر يك از آنها، به صورت مستقيم وارد برنامه مورد نظر خود مي‌شود.
دو كليد ويژه‌اي كه روي قلم F509 قرار گرفته‌اند، مانند كليدهاي چپ و راست موشواره عمل مي‌كنند تا شما براي استفاده از برنامه‌ها دچار مشكل نشويد.
قرار است در آينده نزديك اين رايانه وارد بازار منطقه آسياي پسيفيك شود و پس از مدتي در اختيار سراسر كاربران در جهان قرار گيرد.

منبع: itc.itmavara.com

 

بازاریابی ایمیلی | ایمیل مارکتینگبازاریابی ایمیلی میتواند به یک راهکار مستقیم و صمیمی برای بازاریابی تبدیل شود، حفظ کیفیت خدمات ایمیل مارکتینگ تیم ایده پرداز کاربران سایت شما را به مشتریانی وفادار و پرسود تبدیل میکند …

طراحی سایت فروشگاه اینترنتیطراحی سایت فروشگاه اینترنتی مدرن و سئوشده برای جذب مخاطب بیشتر و پیداکردن مشتری های جدید بسیار مهم میباشد، کارشناسان آژانس دیجیتال مارکتینگ ایده پرداز همواره در کنار شما خواهند بود …

تبلیغات گوگل - Google Adsدقیقاً همان کسانی را هدف تبلیغات خود قرار دهید که مشتریان بالقوه شما هستند و گوگل یکی از هدفمندترین و به صرفه ترین روشهای تبلیغات را به شما ارائه میدهد، تبلیغات گوگل به عنوان یک راهکار زودبازده و موثر برای جذب مشتری و افزایش فروش …

درباره نویسنده

علی جلیل پور

مدیر تیم دیجیتال مارکتینگ ایده پرداز و استارت آپ OrderPay و علاقمند به کسب و کارهای اینترنتی هستم.

افزودن نظر

برای ارسال نظر کلیک کنید