تازه‌های فناوری اطلاعات

كوييك‌هيل پليس مي‌شود

با افزايش روزافزون استفاده از رايانه‌‌هاي قابل حمل(Laptop) نگهداري و حفاظت آن در برابر سارقان به امري مهم تبديل شده است.
سرقت فيزيكي ساده‌تر از سرقت مجازي و اطلاعاتي است. از اين رو شركت تكنولوژي‌هاي كوييك‌هيل پيشرو در ارائه راهكارهاي خلاق و مبتكرانه در عرصه امنيت فناوري اطلاعات علاوه بر ارائه راهكارهاي جامع امنيت IT، اين‌بار به ياري صاحبان لپ‌تاپ‌ها و پليس شتافته تا به عنوان نخستين شركت امنيتي ارائه دهنده سرويس مكان‌يابي لپ‌تاپ‌ها مطرح گردد.


سرويس “TrackMyLaptop” چيست؟
شركت Quick Heal Technologies ويژگي منحصربفردي را به نسخه‌هاي ۲۰۱۱ محصولات خود افزوده است كه كوييك‌هيل را براي نوت‌بوك‌ها و رايانه‌هاي كيفي تبديل به يك بيمه‌نامه سرقت مي‌كند.
يافتن لپ‌تاپ اين ويژگي كوييك‌هيل را تبديل به يك GPS مجازي براي لپ‌تاپ كرده و به محض اينكه لپ‌تاپ شخصي به اينترنت وصل شود، كوييك‌هيل مكان و زمان اتصال را به صاحب لپ‌تاپ ارائه مي‌دهد.

چه كساني مي‌توانند از اين سرويس استفاده نمايند؟
۱- همه كاربران كوييك‌هيل به طور خودكار در برابر سرقت لپ‌تاپ به صورت رايگان محافظت مي‌شوند. كافي است بعد از مفقود شدن كامپيوتر كيفي خود به شركت كوييك‌هيل اطلاع دهيد.
۲- افرادي كه قبلاً كوييك‌هيل استفاده نمي‌كردند، مي‌توانند با وارد كردن اطلاعات كامپيوتر خود در سايت http://trackmylaptop.net اقدام به استفاده از اين خدمات نمايند.
۳- در هنگام خريد نوت‌بوك‌هاي دست دوم و استفاده شده، خريداران مي‌توانند با وارد كردن اطلاعات لازم، از سرقتي نبودن آن اطمينان حاصل نمايند.
۴- پليس و مراكز انتظامي مبارزه با جرايم سايبر مي‌توانند با وارد كردن اطلاعات لپ‌تاپ مسروقه در پنل مخصوص خود، مكان لپ‌تاپ را بررسي نمايند.

براي دريافت اطلاعات بيشتر مي‌توانيد از شيوه‌هاي زير استفاده نماييد:
۱- تماس تلفني با نماينده انحصاري شركت تكنولوژي‌هاي كوييك‌هيل در ايران ۳۲۸۸۵۰۰-۰۱۲۳
۲- بازديد از سايت‌هاي:
http://www.quickheal.ir
http://www.quickheal.com
http://www.trackmylaptop.net
http://www.trackmylaptop.net/faqs.php

منبع: itc.itmavara.com

 

 

بازاریابی ایمیلی | ایمیل مارکتینگبازاریابی ایمیلی میتواند به یک راهکار مستقیم و صمیمی برای بازاریابی تبدیل شود، حفظ کیفیت خدمات ایمیل مارکتینگ تیم ایده پرداز کاربران سایت شما را به مشتریانی وفادار و پرسود تبدیل میکند …

تبلیغات گوگل - Google Adsدقیقاً همان کسانی را هدف تبلیغات خود قرار دهید که مشتریان بالقوه شما هستند و گوگل یکی از هدفمندترین و به صرفه ترین روشهای تبلیغات را به شما ارائه میدهد، تبلیغات گوگل به عنوان یک راهکار زودبازده و موثر برای جذب مشتری و افزایش فروش …

طراحی سایت فروشگاه اینترنتیطراحی سایت فروشگاه اینترنتی مدرن و سئوشده برای جذب مخاطب بیشتر و پیداکردن مشتری های جدید بسیار مهم میباشد، کارشناسان آژانس دیجیتال مارکتینگ ایده پرداز همواره در کنار شما خواهند بود …

درباره نویسنده

علی جلیل پور

مدیر تیم دیجیتال مارکتینگ ایده پرداز و استارت آپ OrderPay و علاقمند به کسب و کارهای اینترنتی هستم.

افزودن نظر

برای ارسال نظر کلیک کنید