تازه‌های فناوری اطلاعات

كوييك‌هيل پليس مي‌شود

با افزايش روزافزون استفاده از رايانه‌‌هاي قابل حمل(Laptop) نگهداري و حفاظت آن در برابر سارقان به امري مهم تبديل شده است.
سرقت فيزيكي ساده‌تر از سرقت مجازي و اطلاعاتي است. از اين رو شركت تكنولوژي‌هاي كوييك‌هيل پيشرو در ارائه راهكارهاي خلاق و مبتكرانه در عرصه امنيت فناوري اطلاعات علاوه بر ارائه راهكارهاي جامع امنيت IT، اين‌بار به ياري صاحبان لپ‌تاپ‌ها و پليس شتافته تا به عنوان نخستين شركت امنيتي ارائه دهنده سرويس مكان‌يابي لپ‌تاپ‌ها مطرح گردد.


سرويس “TrackMyLaptop” چيست؟
شركت Quick Heal Technologies ويژگي منحصربفردي را به نسخه‌هاي ۲۰۱۱ محصولات خود افزوده است كه كوييك‌هيل را براي نوت‌بوك‌ها و رايانه‌هاي كيفي تبديل به يك بيمه‌نامه سرقت مي‌كند.
يافتن لپ‌تاپ اين ويژگي كوييك‌هيل را تبديل به يك GPS مجازي براي لپ‌تاپ كرده و به محض اينكه لپ‌تاپ شخصي به اينترنت وصل شود، كوييك‌هيل مكان و زمان اتصال را به صاحب لپ‌تاپ ارائه مي‌دهد.

چه كساني مي‌توانند از اين سرويس استفاده نمايند؟
۱- همه كاربران كوييك‌هيل به طور خودكار در برابر سرقت لپ‌تاپ به صورت رايگان محافظت مي‌شوند. كافي است بعد از مفقود شدن كامپيوتر كيفي خود به شركت كوييك‌هيل اطلاع دهيد.
۲- افرادي كه قبلاً كوييك‌هيل استفاده نمي‌كردند، مي‌توانند با وارد كردن اطلاعات كامپيوتر خود در سايت http://trackmylaptop.net اقدام به استفاده از اين خدمات نمايند.
۳- در هنگام خريد نوت‌بوك‌هاي دست دوم و استفاده شده، خريداران مي‌توانند با وارد كردن اطلاعات لازم، از سرقتي نبودن آن اطمينان حاصل نمايند.
۴- پليس و مراكز انتظامي مبارزه با جرايم سايبر مي‌توانند با وارد كردن اطلاعات لپ‌تاپ مسروقه در پنل مخصوص خود، مكان لپ‌تاپ را بررسي نمايند.

براي دريافت اطلاعات بيشتر مي‌توانيد از شيوه‌هاي زير استفاده نماييد:
۱- تماس تلفني با نماينده انحصاري شركت تكنولوژي‌هاي كوييك‌هيل در ايران ۳۲۸۸۵۰۰-۰۱۲۳
۲- بازديد از سايت‌هاي:
http://www.quickheal.ir
http://www.quickheal.com
http://www.trackmylaptop.net
http://www.trackmylaptop.net/faqs.php

منبع: itc.itmavara.com

 

 

پولدار شدن با بیت کوین در ۱۳ گامامروزه هر شخصی با استفاده از کامپیوتر یا وسیله ای که در اختیار دارد در موقعیتی قرار گرفته است که می تواند طلای دیجیتال امروز را به دست بیاورد، در این مقاله سعی می کنیم بحث تقریبا کاملی داشته باشیم …

انواع کارت های مجازی و فیزیکی بین المللیاگر شما هم زیاد به خارج از کشور سفر می‌کنید یا از وب‌سایت‌های خارجی خرید می‌کنید بهتر است به فکر تهیه‌ یک کارت بانکی بین‌المللی باشید. از آنجایی که پول نقد هم امنیت پایینی دارد و هم حمل آن برای افراد دردسر آفرین است، شما هم می‌توانید …

افتتاح حساب گوگل ادوردزتیم OrderPay ارائه دهنده راهکارهای بین المللی، پرداخت هزینه های گوگل ادز، پرداخت پی پال، خدمات مسترکارت و ویزا کارت، پرداخت هزینه های دانشجویی، پرداخت مراکز اقامتی

درباره نویسنده

علی جلیل پور

مدیر تیم دیجیتال مارکتینگ ایده پرداز و استارت آپ OrderPay و علاقمند به کسب و کارهای اینترنتی هستم.

افزودن نظر

برای ارسال نظر کلیک کنید