تازه‌های فناوری اطلاعات

پخش برنامه تلويزيون‌هاي ديجيتال در رايانه‌ها

شركت Pinnacle Systems دو محصول جديد با نام‌هاي PCTV HD mini Stick و Pinnacle TV for Mac HD mini Stick روانه بازار كرده كه امكان مي‌دهد از طريق رايانه روميزي يا رايانه‌هاي مك، برنامه‌هاي كليه شبكه‌هاي تلويزيوني باكيفيت(HD TV) را تماشا كنيد.

اين دو دستگاه كه از طريق ورودي USB 2.0 به رايانه متصل مي‌شوند، كوچك‌ترين ابزارهاي هستند كه تاكنون براي برنامه‌هاي HD TV ساخته شده است.
هر يك از اين دستگاه‌ها به همراه يك كنترل از راه‌ دور در اختيار كاربران قرار مي‌گيرند و قابليت افزايش كيفيت برنامه‌هاي مربوط به شبكه‌هاي معمولي تلويزيوني را دارند.
اين دو دستگاه به دوربين‌هاي ويژه‌اي براي آنتن‌هاي تلويزيون مجهز شده‌اند تا كاربر از اين طريق بتواند آسان‌تر شبكه‌هاي مورد نظر خود را پيدا كند.
كيفيت تصاوير پخش شده از طريق محصولات جديد Pinnacle Systems به صورت 1080 پيكسل است. دو دستگاه PCTV HD و Pinnacle TV به‌ترتيب 120 و 130 دلار قيمت‌گذاري شده‌اند و قرار است از تاريخ 21 سپتامبر وارد بازارهاي جهاني شوند.

منبع: itc.itmavara.com

 

افتتاح حساب گوگل ادوردزتیم OrderPay ارائه دهنده راهکارهای بین المللی، پرداخت هزینه های گوگل ادز، پرداخت پی پال، خدمات مسترکارت و ویزا کارت، پرداخت هزینه های دانشجویی، پرداخت مراکز اقامتی

انواع کارت های مجازی و فیزیکی بین المللیاگر شما هم زیاد به خارج از کشور سفر می‌کنید یا از وب‌سایت‌های خارجی خرید می‌کنید بهتر است به فکر تهیه‌ یک کارت بانکی بین‌المللی باشید. از آنجایی که پول نقد هم امنیت پایینی دارد و هم حمل آن برای افراد دردسر آفرین است، شما هم می‌توانید …

پولدار شدن با بیت کوین در ۱۳ گامامروزه هر شخصی با استفاده از کامپیوتر یا وسیله ای که در اختیار دارد در موقعیتی قرار گرفته است که می تواند طلای دیجیتال امروز را به دست بیاورد، در این مقاله سعی می کنیم بحث تقریبا کاملی داشته باشیم …

درباره نویسنده

علی جلیل پور

مدیر تیم دیجیتال مارکتینگ ایده پرداز و استارت آپ OrderPay و علاقمند به کسب و کارهای اینترنتی هستم.

افزودن نظر

برای ارسال نظر کلیک کنید