تازه‌های فناوری اطلاعات

پخش برنامه تلويزيون‌هاي ديجيتال در رايانه‌ها

شركت Pinnacle Systems دو محصول جديد با نام‌هاي PCTV HD mini Stick و Pinnacle TV for Mac HD mini Stick روانه بازار كرده كه امكان مي‌دهد از طريق رايانه روميزي يا رايانه‌هاي مك، برنامه‌هاي كليه شبكه‌هاي تلويزيوني باكيفيت(HD TV) را تماشا كنيد.

اين دو دستگاه كه از طريق ورودي USB 2.0 به رايانه متصل مي‌شوند، كوچك‌ترين ابزارهاي هستند كه تاكنون براي برنامه‌هاي HD TV ساخته شده است.
هر يك از اين دستگاه‌ها به همراه يك كنترل از راه‌ دور در اختيار كاربران قرار مي‌گيرند و قابليت افزايش كيفيت برنامه‌هاي مربوط به شبكه‌هاي معمولي تلويزيوني را دارند.
اين دو دستگاه به دوربين‌هاي ويژه‌اي براي آنتن‌هاي تلويزيون مجهز شده‌اند تا كاربر از اين طريق بتواند آسان‌تر شبكه‌هاي مورد نظر خود را پيدا كند.
كيفيت تصاوير پخش شده از طريق محصولات جديد Pinnacle Systems به صورت 1080 پيكسل است. دو دستگاه PCTV HD و Pinnacle TV به‌ترتيب 120 و 130 دلار قيمت‌گذاري شده‌اند و قرار است از تاريخ 21 سپتامبر وارد بازارهاي جهاني شوند.

منبع: itc.itmavara.com

 

تبلیغات گوگل - Google Adsدقیقاً همان کسانی را هدف تبلیغات خود قرار دهید که مشتریان بالقوه شما هستند و گوگل یکی از هدفمندترین و به صرفه ترین روشهای تبلیغات را به شما ارائه میدهد، تبلیغات گوگل به عنوان یک راهکار زودبازده و موثر برای جذب مشتری و افزایش فروش …

طراحی سایت فروشگاه اینترنتیطراحی سایت فروشگاه اینترنتی مدرن و سئوشده برای جذب مخاطب بیشتر و پیداکردن مشتری های جدید بسیار مهم میباشد، کارشناسان آژانس دیجیتال مارکتینگ ایده پرداز همواره در کنار شما خواهند بود …

بازاریابی ایمیلی | ایمیل مارکتینگبازاریابی ایمیلی میتواند به یک راهکار مستقیم و صمیمی برای بازاریابی تبدیل شود، حفظ کیفیت خدمات ایمیل مارکتینگ تیم ایده پرداز کاربران سایت شما را به مشتریانی وفادار و پرسود تبدیل میکند …

درباره نویسنده

علی جلیل پور

مدیر تیم دیجیتال مارکتینگ ایده پرداز و استارت آپ OrderPay و علاقمند به کسب و کارهای اینترنتی هستم.

افزودن نظر

برای ارسال نظر کلیک کنید